|
||||
NK Slavonac (Prkovci) - NK Slavonac (G) 4:1OBJAVLJENO: 8.9.2003. PREGLEDA: 3418 KOMENTARA: 9
U prvih 20 min Slavonac(G) je bio bolji i stvarao nekoliko dobrih prilika s kojima je mogao riješiti pitanje pobjednika . Prvo je R.Đurić pogodio stativu sa 16 m, a nekoliko minuta kasnije M.Lakota izašao je sam na golmana ,ali pucao pored gola . U toj dominaciji bilo je još nekoliko poluprilika te nekoliko sumljivih situacija u kojem je sudac pokazao zaledje. Do 40min gosti nisu opasno zaprijetili da bi nakon jednog naizgled bezazlenog udarca sa 30ak metara poveli 1:0 , lopta je nezgodno oskočila pred našeg golmana i preskočila ga . Par minuta kasnije još jedna grška obrane, lopta je prošla izmedju dva naša zadnja igrača i došla do domačeg napadaća kojem nije bilo teško povečat rezultat na 2:0 . Slavonac(G) je u ovoj teškoj situaciji svom silom pokušavao preokrenit rezultat te odlučno napao od prve minute ,ali lopta neće u gol pa neće ... nakon jedne vrlo sretno odbijene lopte domačini su poveli sa 3:0 u 60min. Slavonac (G) se nije predavao, nabacivanja su bila sa svih strana , a njihov golman je sve skidao kao da ima pet ruku.Najaveću šansu imao je Jazz kad je prešao golmana, ali se spotaknio te su domaćini uspjeli izbaciti loptu. Još jedan šok se dogodio kad je sudac prevido zaledje , a domačin je poveo 4:0 .Nastala je gužva , a sudac je samo podjelio pokoji žuti karton. U 85min bila je nekakva kompenzacija pa je sudac sudio penal za Slavonac nakon igranja ruke u 16ercu. Počasni gol postigao je M.Lakota.
Slavonac (G) je u teškoj situaciji jer je nakon 4 kola skupio samo 4 boda ,ali nadamo se da se neće boriti za opstanak te da je ovo samo loš start. Slijedeće kolo Slavonac igra protiv Soljana na domaćem terenu.
FReesTyleR |
![]()
Temperatura u selu:
|
|||
|
||||
Ispis komentara:
1.odlicno
|
Najnovije vijesti1.Proljeće 2022O ljepoti Gradišta, Gradištanki i Gradištanaca napisane su i uglazbljeni mnogu stihovi. Stoga uživajte u ovim prizorima za koje je svaki komentar u opasnosti da postane svetogrđe.[VIŠE]
2.Pucar živi vječno !Nekoliko anegdota, pjesama i poskočica o pučkom pjesniku Pucaru[VIŠE]
3.Demografija
|
|||
© 2002 - 2006 www.gradiste.com Sva prava zaštićena - inače bi moglo biti po tamburi ! |