![]() |
Aktivne teme Lista članova Kalendar Traži |
| |
| Okolo | |
| |
|
| << Prijašnja Stranica of 3 Slijedeća >> |
| GRADIŠTE FORUM | |
| Autor | Poruka |
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 07.Travanj.2010 u 22:01 |
|
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 27.Travanj.2010 u 06:21 |
Zora je
Pozdrav iz gradišta za sve one koji su vani...
|
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 27.Travanj.2010 u 23:55 |
laku noc... |
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 30.Kolovoz.2010 u 10:33 |
|
Zatekao sam se igrom slučaja u Erding (mjesto kraj Minchena) tamo se u petak(27.8.2010) slavio dan piva(Herbstfest Erding), pa evo slika kako je bilo; ![]() ![]() ![]() Ostale fotografije možete vidjeti ovdje: http://www.facebook.com/album.php?aid=2077542&id=1220193401&ref=mf Editiran od Inguan - 30.Kolovoz.2010 u 10:42 |
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
Buban
Gazda foruma
Pristupio/la: 25.Siječanj.2003 Online Status: Offline Poruke: 604 |
![]() Poslan: 30.Kolovoz.2010 u 10:45 |
|
Što radiš tamo ??? Jesli li probao erdinger pivo (hefe) ?
|
|
IP Logged |
|
|
master Yoda
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 06.Studeni.2006 Online Status: Offline Poruke: 384 |
![]() Poslan: 30.Kolovoz.2010 u 12:51 |
|
Fotošop
|
|
|
http://infoteka.hr/
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 30.Kolovoz.2010 u 15:29 |
|
Bubane pogledaj album na facebook pio sam i erding i jos neka piva, bilo je kasnije i efekata kao pregore-ni snimaka.
Yoda Jalda da sam loše napravio čim se vidi da je ps ![]() Editiran od Inguan - 30.Kolovoz.2010 u 15:35 |
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
Buban
Gazda foruma
Pristupio/la: 25.Siječanj.2003 Online Status: Offline Poruke: 604 |
![]() Poslan: 31.Kolovoz.2010 u 08:26 |
|
Još jedno pitanje kolika je krigla (košta 6 € tako si napisao)? Po' litre ili litrenjača ?
Na oktoberfestu je litra pa pitam.
Za one koji ne znaju u trgovini je oko pola eura boca politrenka, a u nas 1.5 majku im banditsku.
|
|
IP Logged |
|
|
Monsinjor Djipa
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 23.Studeni.2006 Online Status: Offline Poruke: 195 |
![]() Poslan: 31.Kolovoz.2010 u 12:45 |
|
Lameru, na gornjoj slici gdje si medju žemskinjama onom frajeru što drži kriglu se izgleda dig'o. Jel bilo šta? :)
|
|
|
U bogovima svojim nek nikad ne nadju spas !!!
U ono vrijeme rece Isus apostolima : ''Odvadite mi za pljugu''
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 31.Kolovoz.2010 u 19:32 |
|
Originalno napisano od Buban Još jedno pitanje kolika je krigla (košta 6 € tako si napisao)? Po' litre ili litrenjača ? Na oktoberfestu je litra pa pitam.
Za one koji ne znaju u trgovini je oko pola eura boca politrenka, a u nas 1.5 majku im banditsku.
6eura litrenjača ali kvalitetnog piva a ne ovo naše miješano vodena-sto ječme-no Ne znam, đipa nisam dugo se zadržavao, nisam pristran tome |
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
| << Prijašnja Stranica of 3 Slijedeća >> |
|
||
Skok na forum |
Ti ne možeš poslati nove teme u ovom forumu Ti ne možeš odgovoriti na teme u ovom forumu Ti ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš editirati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš kreirati ankete u ovom forumu Ti ne možeš glasati u anketama u ovom forumu |
|