![]() |
Aktivne teme Lista članova Kalendar Traži |
| |
| Predstavite se | |
| |
|
| << Prijašnja Stranica of 5 Slijedeća >> |
| GRADIŠTE FORUM | |
| Autor | Poruka |
|
Monsinjor Djipa
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 23.Studeni.2006 Online Status: Offline Poruke: 195 |
![]() Poslan: 07.Veljača.2009 u 13:31 |
|
dodji pa cemo te nauciti
:) |
|
|
U bogovima svojim nek nikad ne nadju spas !!!
U ono vrijeme rece Isus apostolima : ''Odvadite mi za pljugu''
|
|
IP Logged |
|
|
master Yoda
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 06.Studeni.2006 Online Status: Offline Poruke: 384 |
![]() Poslan: 07.Veljača.2009 u 19:26 |
|
Originalno napisano od plavusa
nije vam u redu samo pricate o gradistu kako da se ja prikljucim kad neznam nista o vasem šoru ![]() Mislim da bi ti svaki Gradištanac pokazao svoj šor!
Pogotovo buban ili Šimin Magacin!
|
|
|
http://infoteka.hr/
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 07.Veljača.2009 u 23:16 |
|
vjerujem da bi,posto niko drugi nece!
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 13.Veljača.2009 u 11:21 |
|
ako hocete mozete me naci na facebooku draženka ivančić pa da vidite u stvarnosti kako izgledam da nelazem za plavusu
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
master Yoda
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 06.Studeni.2006 Online Status: Offline Poruke: 384 |
![]() Poslan: 13.Veljača.2009 u 17:50 |
|
Originalno napisano od plavusa
ako hocete mozete me naci na facebooku draženka ivančić pa da vidite u stvarnosti kako izgledam da nelazem za plavusu Ima nas puno koji nemamo acc. na facebooku!
Postaj koju sliku ovdje na forum, pa da te "ošecujemo"!
|
|
|
http://infoteka.hr/
|
|
IP Logged |
|
|
britki bek
Bolji korisnik
Pristupio/la: 29.Veljača.2008 Online Status: Offline Poruke: 41 |
![]() Poslan: 14.Veljača.2009 u 12:16 |
|
plawu$a?!...ma,aajdeee...
|
|
|
britki bek
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 14.Veljača.2009 u 14:33 |
|
ma neka lipa je divojka plava :)
|
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 14.Veljača.2009 u 18:15 |
|
evo imate svoje ljude da vas uvjere da nelazem
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
Inguan
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Kolovoz.2006 Online Status: Offline Poruke: 714 |
![]() Poslan: 15.Veljača.2009 u 00:36 |
|
Originalno napisano od plavusa
evo imate svoje ljude da vas uvjere da nelazem [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ja radim puno s slikom i moguce je svasta dok se to neprepipa nista od od uvijerenja :)
|
|
|
http://www.vinkojovanovac.com | http://vinkojovanovac.com/blog
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 15.Veljača.2009 u 17:25 |
|
ponekad slika nemoze docarati ono sto se vidi izbliza tako da je prepipavanje najbolja metoda
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
| << Prijašnja Stranica of 5 Slijedeća >> |
|
||
Skok na forum |
Ti ne možeš poslati nove teme u ovom forumu Ti ne možeš odgovoriti na teme u ovom forumu Ti ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš editirati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš kreirati ankete u ovom forumu Ti ne možeš glasati u anketama u ovom forumu |
|