![]() |
Aktivne teme Lista članova Kalendar Traži |
| |
| Predstavite se | |
| |
|
| << Prijašnja Stranica of 5 Slijedeća >> |
| GRADIŠTE FORUM | |
| Autor | Poruka |
|
bosut142
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 21.Srpanj.2006 Online Status: Offline Poruke: 284 |
![]() Poslan: 13.Kolovoz.2008 u 18:55 |
|
Da,ja i on radimo u istoj firmi!
|
|
|
Vi stegnite remen,bando lopovska
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 13.Kolovoz.2008 u 23:34 |
|
Ma skoluje se vec 8 god.Dobri smo si mi ovako
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 13.Kolovoz.2008 u 23:42 |
|
Ja stvarno nerazumijem di su ti svi ljudi.To valjda cim sam se ja ulogirala svi odustali!
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
blazevic61
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Srpanj.2008 Online Status: Offline Poruke: 103 |
![]() Poslan: 21.Listopad.2008 u 13:12 |
|
pa gdje si ti opaljena gdje si pobjegla
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 22.Listopad.2008 u 11:16 |
|
pa evo me imali smo 4 dana kirbaj pa se oporavljam bilo je ludo i nezaboravno
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
blazevic61
Matora kljusina foruma
Pristupio/la: 27.Srpanj.2008 Online Status: Offline Poruke: 103 |
![]() Poslan: 22.Listopad.2008 u 16:10 |
|
koju si stetu napravila, i otkad kirbaj traje 4 dana?
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 23.Listopad.2008 u 17:27 |
|
pokusavam zaboravit stetu koju sam napravila pravim se da se nesjecam,pa kirbaj je bio u ponedjeljak tako da smo od petka do utorka slavili a radim u jarmini tako das sam u pon bila slobodna dernek bila sam i kod vas na kirbaju
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 01.Siječanj.2009 u 11:16 |
|
pa evo da cestitam svima Novu Godinu i zelim vam puno zdravlja,para i seksa seksa seksa!
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
|
Buban
Gazda foruma
Pristupio/la: 25.Siječanj.2003 Online Status: Offline Poruke: 604 |
![]() Poslan: 01.Siječanj.2009 u 11:53 |
|
I tebi sinko, a za ovo zadnje postoji izreka (u Cerini osobito popularna
|
|
IP Logged |
|
|
plavusa
Bolji korisnik
Pristupio/la: 06.Kolovoz.2008 Lokacija: England Online Status: Offline Poruke: 76 |
![]() Poslan: 06.Veljača.2009 u 20:05 |
|
nije vam u redu samo pricate o gradistu kako da se ja prikljucim kad neznam nista o vasem šoru
|
|
|
danas sam luda neznam sta hocu
|
|
IP Logged |
|
| << Prijašnja Stranica of 5 Slijedeća >> |
|
||
Skok na forum |
Ti ne možeš poslati nove teme u ovom forumu Ti ne možeš odgovoriti na teme u ovom forumu Ti ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš editirati svoje poruke u ovom forumu Ti ne možeš kreirati ankete u ovom forumu Ti ne možeš glasati u anketama u ovom forumu |
|